Automatický litinový kotel PANTHER s účinností až 86 % a emisní třídou 4

Automatický litinový kotel PANTHER s účinností až 86 % a emisní třídou 4

13.9.2013

Kotel PANTHER je tvořen z litinového výměníku a litinového univerzálního hořáku a zarušuje dlouhou životnost kotle s minimální údržbou a náročností na obsluhu. Tato řada kotlů je vyvinuta na hnědé uhlí ořech 2 a dřevěné pelety.

Automatické litinové kotle PANTHER 20 - 35kW

Kotel PANTHER je tvořen z litinového výměníku předního českého výrobce a litinového univerzálního hořáku model 2013, což zaručuje dlouhou životnost kotle s minimální údržbou a náročností na obsluhu. Kotel PANTHER je učen k ekologickému a úspornému vytápění rodinných domů a menších firem s účinností až 86 % a emisní třídou 4. Tato řada kotlů je vyvinuta na hnědé uhlí ořech 2 a dřevěné pelety. Pro spalování jsou v kotlích používány univerzální hořáky – model 2013. Podávání do pece hořáku zajišťuje masivní ocelový šnek z 5 mm oceli a zpřevodovaný elektromotor od předního Německého výrobce, což zajišťuje tichý provoz celého zařízení.

Kotel je ovládán nejmodernější řídící jednotkou SPARK, která umožňuje ovládání čerpadel, až 5-ti směšovacích ventilů. Jednotka automaticky ukazuje množství paliva v zásobníku, může být ovládána přes internet a nebo gsm modul. Může také být vybavena dotykovým panelem s vestavěným pokojovým termostatem. Tato jednotka se řadí mezi jednu z nejmodernějších a nejjednodušších na ovládání!

Automatické litinové kotle PANTHER 20 - 35kW kovarson
Automatické litinové kotle PANTHER 20 - 35kW