Automatický litinový kotel PATNTHER ve 4. emisní třídě

Automatický litinový kotel PATNTHER ve 4. emisní třídě

10.12.2013

Kotel PANTHER je tvořen z litinového výměníku předního českého výrobce a litinového univerzálního hořáku. Kotel PANTHER je učen k ekologickému a úspornému vytápění s účinností až 86 % a emisní třídou 4!

Kotel PANTHER je tvořen z litinového výměníku předního českého výrobce a litinového univerzálního hořáku model 2013, což zaručuje dlouhou životnost kotle s minimální údržbou a náročností na obsluhu. Kotel PANTHER je učen k ekologickému a úspornému vytápění rodinných domů a menších firem s účinností až 86 % a emisní třídou 4.

Tato řada kotlů je vyvinuta na dřevěné pelety. Pro spalování jsou v kotlích používány univerzální hořáky. Podávání do pece hořáku zajišťuje masivní ocelový šnek z 5 mm oceli a zpřevodovaný elektromotor od předního Německého výrobce, což zajišťuje tichý provoz celého zařízení.

Kotel je ovládán nejmodernější řídící jednotkou SPARK, která umožňuje ovládání čerpadel, až 5-ti směšovacích ventilů. Jednotka automaticky ukazuje množství paliva v zásobníku, může být ovládána přes internet a nebo gsm modul. Může také být vybavena dotykovým panelem s vestavěným pokojovým termostatem. Tato jednotka se řadí mezi jednu z nejmodernějších a nejjednodušších na ovládání!

Přednosti kotle:
emisní třída 4 !
Vysoká účinnost
Litinové těleso známého českého výrobce
Vysoká životnost
Univerzální hořák – model 2013
Ovládací systém FUZZY LOGIC
Objemný zásobník v pravém i levém provedení
nejmodernější řídící jednotka s dotykovým panelem

Automatický litinový kotel PATNTHER ve 4 emisní třídě
Automatický litinový kotel PATNTHER ve 4. emisní třídě