ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA SPARK D PRO ZPLYŇOVACÍ KOTLE

Steuerungseinheiten

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA SPARK D PRO ZPLYŇOVACÍ KOTLE
kovarson navody

Řídící jednotka je nejmodernější elektronické zařízení pro řízení kotle na tuhá paliva. Jednotka využívá moderní technologie a kontroluje spalovací proces.

Modulace výkonu probíhá pomocí odtahového ventilátoru na základě získaných informací z topného systému. řídit otáčky ventilátoru lze buď dle teploty výstupní vody z kotle a nebo na základě teploty spalin.

Nová generace řízení poskytuje uživateli intuitivní menu a jednoduché ovládání, využívání různých funkcí, stejně jako jedinečný vzhled (TOUCH & PLAY řídící systém, výrazný displej prezentuje informace s pomocí ikon). Jednotka má uživatelské a servisní rozhraní, kde jsou uchovávána data o topném systému po dobu 3 let.

Uživatel si vybírá z několika provozních algoritmů jednotky, které optimalizují proces spalování. V jednotce je zabudováno inteligentní menu, které zajišťuje, že všechny odpojené moduly jsou neaktivní. Pokud aktivní prvek není zapojen, jednotka informuje, že není připojen daný modul.

Směšovací ventil – k základní výbavě jednotky patří ovládání jednoho směšovacího ventilu (možnost rozšíření až na 5 směšovacích ventilů pomocí modulu 4c-MX).

Fuzzy logic – regulátor pracuje v režimu práce s modulací výkonu kotle tak, aby dosáhl konstantní zadané teploty kotle.

Funkce BUS umožňuje rozšíření díky své modulární konstrukci, jako například rozšíření o sparkNET modul, termostat, modul směšovacích ventilů atd.

Jednotku lze vybavit dálkovým dotykovým nebo manuálním panelem, který umožňuje plnohodnotné ovládání kotle z pokoje a zároveň slouží jako pokojový termostat.

Jednotku lze snadno ovládat přes internet pomocí počítače, tabletu či mobilního telefonu.

 

Možnost dovybavení:

-  SparkNET - ovládání přes internet a servis přes internet

-  modul 4c-MX - možnost ovládání 2 směšovacích ventilů (možnost připojit dva moduly)

-  SparkSTER - dálkový manuální nebo dotykový panel s integrovaným pokojovým termostatem

-  SparkLINK – nahrávání nového softwaru (pro servisní organizace)

 

 
sparkNET Modul B, C sparkSTER sparkLINK  

 

ZERTIFIKATE
BEDIENUNGSANLEITUNGEN
PROSPEKTE