6x SHOWROOM V ČR a novinkou v sortimentu Italské kamna THERMOROSSI

6x SHOWROOM V ČR a novinkou v sortimentu Italské kamna THERMOROSSI

18.8.2019

Firma KOVARSON otevřela pro své zákazníky a partnery v tomto roce 2 zcela nové showroomy v Karlových Varech a Úpici. Celkově tak má firma již zastoupení 6 oficiálních pobočkách v České Republice.

Showroomy slouží pro veřejnost k možnosti si prohlídnout vybrané kotle nebo se přijít poradit s výběrem vhodného kotle pro dům, případně pomoci s vyřízením kotlíkové dotace. Dále bude možné v těchto místech možno zakoupit náhradní díly, vyřešit záruční či pozáruční servis nebo si zajistit revizi stávajícího kotle. Prostory budou sloužit i jako školící centra pro montážní a servisní partnery.

 

Do nabídky firmy KOVARSON byly nově přidány kamna na dřevo a pelety od Italséh výrobce THERMOROSSI, na které v tomto roce firma KOAVRSON dostala výhradní zastoupení pro distribuci a servis v tomto roce. 

Společnost THERMOROSSI S.p.A. se sídlem v italské provincii, která je proslulá tradičním zpracováním kovů a je otevřená moderním technologiím, zde působí již od roku 1968. Dnes se společnost THERMOROSSI řadí mezí přední úspěšné firmy, zabývající se výrobou krbových kamen, kotlů určených pro ústřední vytápění a nově i moderní sporáky.

 
V sortimentu naleznete kompletní nabídku produktů na pelety - kamna sálavá, horkovzdušná, s rozvodem vzduchu, s výmněníkem tak produkty na dřevo - kamna sálavá, s rozvodem vzduchu, s výmněníkem, sporáky a krbové vložky
 
 
Kompletní sortiment kamen THERMOROSSI naleznete na www.kamnathermorossi.cz