O firmě


KOVARSON s.r.o.
4. května 212
755 01 Vsetín

IČO: 29220327
DIČ: CZ29220327

č.ú.: 43-7306110247 / 0100

společnost je zapsaná v OR u KS v Brně, oddíl C, vložka 66616

Tel:  +420 573 034 002
   +420 724 056 007
Mail: info@kovarson.cz
Web: www.kovarson.cz
 

O firmě

KOVARSON s.r.o. je český výrobce kotlů na tuhá paliva a plynových kondenzačních kotlů. Vše je certifikováno a vyvíjeno dle nejpřísnějších evropských norem. Vyrábí se široká škála automatických kotlů v litinovém nebo ocelovém provedení na hnědé uhlí a dřevěné pelety. Dále zplyňovací kotle s ruční dodávkou kusového dřeva nebo kombinované kotle na ruční podávání a automatický provoz.

Dalšími produkty jsou univerzální hořáky, které se používají do automatických kotlů nebo pro přestavby stávajících kotlů na tuhá paliva. Přestavbové sady splňují také nejpřísnější emisní normy a je možné na ně získat emisní štítek až 4. emisní třídy dle typu přestavěného kotle. V nabídce jsou i závěsné plynové kondenzační kotle moderního designu, nejmenších rozměrů na trhu, s vysokou účinností až 107% a vysokým výkonem, v různých modelových řadách pro všechny možnosti vytápění.

Firma KOVARSON rozšířila nabídku vytápěcí techniky o tepelné čerpadla řady LYNX ve verzi monoblok a split. Tyto čerpadla jsou ekonomické a efektivní s technologií vzduch-voda, které jsou navržené pro severské klima.

V roce 2019 získala firma KOVARSON generální zastoupení pro Českou republiku na kamna Italského výrobce THERMOROSSI. Kamna se dodávají , jak na pelety, tak dřevo. Dále je možné vybírat z kamen sálavých, s rozvodem vzduchu, s ventilátorem nebo s výměníkem. Dodávají se kamna, vložky k vestavění, ale i například dnes velmi populární sporárky s moderním designu.

Firma KOVARSON s.r.o. je jednou z předních firem s topenářskou technikou v České Republice a její produkty jsou velmi oblíbené v řadách zákazníků a instalatérů díky jednoduché obsluze, bezproblémovému chodu, kvalitnímu a rychlému servisu.

Díky moderním technologiím a zdokonalování výroby firma rychle reaguje na měnící se potřeby trhu a zákazníků. Výsledkem je stále se rozšiřující sortiment a nové technické zpracování našich produktů s ohledem na životní prostředí.

 

Pro e-tržby v běžném režimu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.